Kiropraktikakliinikus oleme kõik COVID-19 vastu vaktsineeritud ning jälgime rangelt ohutusnõudeid!

Lic Kiropraktik Rainer Kägo

 

Olen Rootsi Tervishoiuameti Socialstyrelsen poolt litsentseeritud kiropraktik Rootsis. Olen tänaseks avanud oma praksise ka Eestis, mille ruumid asuvad Sütiste tee 17,Tallinn. Töötades Eestis on minu eesmärgiks pakkuda klientidele professionaalset ja kvaliteetset kiropraktilist raviteenust ja ühtlasi ka tutvustada selle ravimeetodi efektiivsust ning ohutust liikumiselundkonna probleemide raviks ning ennetustööks.

Usun et suudan pakkuda Skandinaaviariikidele omast kõrgekvaliteedilist teenust, käsitledes indiviidi terviseprobleeme tervikuna.

Kiropaktik on vähemalt 5 aastase akadeemilise kõrgharidusega meedik. Mina ise olen lõpetanud Scandinavian Chiropractic College(SKHS) Stockholmis. Kõrgharidusega kiropraktikul on nii üldmeditsiinilised teadmised, kui ka erioskused diagnoosida ortopeedilist ja neuroloogilist problemaatikat. Vajadusel suunab kiropraktik nii radioloogilistele kui ka muudele uuringutele. Ka eriarstide konsultatsioonile suunamine on tihti vajalik, kui kiropraktik leiab, et probleemi lahendamiseks oleks vaja ka teiste spetsialistide konsultatsiooni.

Osalen tihti täiendkoolitustel Eestist väljaspool, milledel osalemise eesmärgiks on tagada patsiendile turvaline ja kvaliteetne ravi teaduspõhiselt läbitöötatud ravimeetoditega.

Mitmetes teadusajakirjades publitseeritakse uusi artikleid erinevate diagnooside raviks kiropraktilise meditsiini abiga:
http://journals.elsevierhealth.com/periodicals/ymmt on ajakiri, kus kajastatakse viimaseid teaduslikke saavutusi kiropraktikas.