Vastuvõtuajad

 

 

 

Hilinemise korral on kliinikul õigus protseduuri hilinetud aja võrra lühendada või broneering tühistada!

Täpsustavatele küsimustele vastame esimesel võimalusel e-kirjas: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või kohapeal. Konsultatsiooni telefoni ega Interneti vahendusel ei anta! 

Erilist tähelepanu juhime sellele, et vastuvõtule mitteilmumise korral vähem kui 48 tundi etteteatamisel tuleb visiidi eest tasuda! Aja tühistamise soovist palume teavitada viivitamatult!

Vastuvõtule aja broneerimine toimub E-R kl 9-17 , v.a riigipühadel ! Sms vahendusel aegu ei tühistata, muudeta ega broneerita!

Segaduste vältimiseks palun olla tähelepanelik aja kinnitamisel, s.t kas Teile pakutud aeg on kinnitatud mõlemapoolselt või on tegemist vastuvõtule aja pakkumusega!

TALLINN

Vastuvõtule aja broneerimiseks helistada numbril 529 5162. Samuti pakume profülaktilise läbivaatluse ja konsultatsiooni võimalust nii varasematele kui uutele klientidele! Vastuvõtt toimub Eesti Diabeedikeskus, Estonian Diabetes Center ruumides Tallinnas, Sütiste tee 17 Visiiditasu 75€, korduv 60€. Esmane ja erakorraline visiit alates 17.00 95€

TARTU

Segaduste vältimiseks: Tartus toimub vastuvõtt vaid väljakuulutatud kuupäevadel! 

Vastuvõtt   7.12 2018 aadressil Vaksali 17 kab 106, visiiditasu 75€,erakorraline visiit alates 17.00 95€

 

Meeldivate kohtumisteni

Sinu Lic.Kiropraktik Rainer Kägo