Kiropraktikakliinikus oleme kõik COVID-19 vastu vaktsineeritud ning jälgime rangelt ohutusnõudeid!

Uudised

Parkimine

Parkimine Mustamäe haigla juures

Külastajatel ja patsientidel on võimalik oma sõiduk parkida haigla esise tee servas või haigla külgmises parklas. Külastajad pargivad samadel alustel Lastehaigla klientidega ehk 1 tund tasuta. Selleks tuleb märkida parkimiskellal või kirjutada pabersedelile parkimise alustamise kellaaeg ning asetada auto armatuurlauale nähtavale kohale.

Loe edasi...

Kliinikust - Oled kindlates kätes!

 Kiropraktikakliinik on komplektne taastus- ning ambulatoorse ravi üksus Tallinnas.

Selja- ja kaelavaludest on saanud rahvahaigus. Valude tõttu võib inimene olla töövõimetu mitmeid kuid. Kroonilised valud viivad inimese  töövõimetuseni ja isegi invaliidsuseni. Seljavalud võivad olla põhjustatud hinge rahutusest, stressist ning füüsilisest ja psüühilisest traumast. Sel lihtsal pöhjusel ravime oma patsiente terviku perspektiivis.

Loe edasi...

Lic Kiropraktik Rainer Kägo

Olen Rootsi Tervishoiuameti Socialstyrelsen poolt litsentseeritud kiropraktik Rootsis. Olen tänaseks avanud oma praksise ka Eestis, mille ruumid asuvad Sütiste tee 17,Tallinn. Töötades Eestis on minu eesmärgiks pakkuda klientidele professionaalset ja kvaliteetset kiropraktilist raviteenust ja ühtlasi ka tutvustada selle ravimeetodi efektiivsust ning ohutust liikumiselundkonna probleemide raviks ning ennetustööks.

Loe edasi...

Visioon

"Visioon on kunst näha nähtamatut." (Jonathan Swift)

Individuaalne lähenemine, Professionaalsus, Turvalisus

Need kolm märksõna on need mis on aluseks patsiendiga usaldusliku suhte loomiseks. Just individuaalne lähenemine patsiendile, pakutav professionaalne abi ja turvalisuse loomine osutatava teenuse, pakutava informatsiooni ja omavahelise suhtlemise osas on need, mis aitavad patsiendil kogeda meeldivat ja professionaalset teenindust ning seeläbi saada abi oma vaevustele. Et tulemus oleks efektiivne, töötame mõtteviisil “Liikumiselundkond terveks spetsialisti ja kliendi koostöö abiga”. Koostöösse haaratakse patsient, kes soovib terveks saada ja terve olla. 

Loe edasi...

Kinkekaart

Mõnikord saab ka tervist ja õnne kinkida...

Rainer Kägo Kiropraktikakliinik Kinkekaart on parim kingitus igaks elujuhtumiks ning jätab kauakestva mälestuse Sinu kõige kallimatele kaaslastele. Jõulud, sõbrapäev, emadepäev, pulmad....olgu sündmus milline tahes, kliiniku-külastus jätab mälestuse, mis kestab kogu elu. Kinkekaart on ideaalne viis avaldada tänu, õnnitleda või näidata kellelegi väga erilisele, kui väga Sa temast hoolid

Loe edasi...